Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.03.2017 17:23
Resident Evil Code Veronica. Niemiecka klasyfikacja wiekowa gier zdradza istnienie wersji na PS4
400V

Resident Evil Code Veronica. Niemiecka klasyfikacja wiekowa gier zdradza istnienie wersji na PS4

Resident Evil Code Veronica najprawdopodobniej wyląduje na PlayStation 4. Niemiecka organizacja USK będąca odpowiednikiem PEGI, zdradza istnienie gry w wersji na konsole obecnej generacji. Gotowi na kolejny remaster ze stajni firmy Capcom?

Resident Evil: Code Veronica prawdopodobnie pójdzie śladem niedawno zapowiedzianego remastera Resident Evil Revelations. Pierwotnie tytuł zadebiutował w 2000 roku na konsoli Dreamcast. Później został przeniesiony na PlayStation 2, aby po 10 latach doczekać się odświeżenia w erze HD na PlayStation 3.

Resident Evil Revelations. Capcom szykuje kolejny remaster

Resident Evil: Code Veronica dzieje się po drugiej odsłonie cyklu i opowiada losy Claire Redfield, która po zniszczeniu Raccoon City wyrusza na poszukiwanie swojego brata Chrisa. Jak to zwykle bywa w serii Resident Evil - los przekreśla te plany i bohaterka staje w obliczu zagrożenia kolejnego wirusa.

Agencja USK przyznała grze kategorię wiekową od 16 roku życia. Patrząc na dotychczasową politykę Capcom, możemy być pewni, że tytuł powstaje i za jakiś czas zadebiutuje na PlayStation 4. Więcej informacji dostaniemy wraz z oficjalną zapowiedzią gry.

Poniżej możecie zapoznać się z zwiastunem Resident Evil Code Veronica w wersji HD z PlayStation 3

Resident Evil Code Veronica - Zwiastun

 

Źródło: http://www.usk.de/en/search-for-title/latest-classifications/

Tagi: Capcom PlayStation 4 resident evil code veronica wideo