Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.03.2017 16:01
Wonder Boy: The Dragon's Trap. Zwiastun nowej postaci
404V

Wonder Boy: The Dragon's Trap. Zwiastun nowej postaci

Wonder Boy: The Dragon's Trap otrzymało właśnie zwiastun, który przedstawi nam nową postać. Jak się okazuje do dyspozycji będzie ktoś więcej niż tytułowy chłopak.

Wonder Boy: The Dragon's Trap to nowa wersja klasyka z lat osiemdziesiątych. Stworzona przez fanów tychże gier, zapewni nam nie tylko nową, ręcznie rysowaną grafikę, ale również możliwość grania w klasycznej oprawie audiowizualnej. Co więcej, gra pozwoli na mieszanie tych elementów - będziemy mogli grać z nową grafiką, ale 8-bitową muzyką i na odwrót.

Wonder Boy: The Dragon's Trap w naszej bazie gier.

Wonder Boy: The Dragon's Trap jest nową wersją Wonder Boy III: The Dragon's Trap z 1989 roku, ale samo w sobie jest czymś więcej niż portem HD. Ostatnio wiedzieliśmy, że będziemy wcielać się w tytułowego Wonder Boya, który będzie przybierać postać określonych zwierząt i dzięki temu nabywać nowych umiejętności. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że do gry trafi też postać dziewczęca - Wonder Girl.

 

Wonder Boy: The Dragon's Trap pojawi się już za niecały miesiąc, czyli 18 kwietnia 2017 roku.

Wonder Boy: The Dragon's Trap. Zwiastun zapowiadający Wonder Girl

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/22/a-new-adventurer-joins-ps4-action-remake-wonder-boy-the-dragons-trap/

Tagi: DotEmu Lizardcube playstation 4 Wonder Boy: The Dragon's Trap

Nie przegap