Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.03.2017 16:07
Injustice 2. Cheetah zaprezentowana na nowym wideo
405V

Injustice 2. Cheetah zaprezentowana na nowym wideo

Injustice 2 co jakiś czas raczy nas zapowiedziami kolejnych postaci. Nie inaczej było tym razem. W Sieci pojawił się zwiastun kultowej Cheetah.

Injustice 2 to kontynuacja bijatyki wydanej w 2013 roku. Najpierw pojawiło się Injustice: Gods Among Us na PlayStation 3, a następnie wzbogacona wersja z podtytułem Ultimate Edition, która dostępna była również na PlayStation Vita i PlayStation 4. Druga część jest bezpośrednią kontynuacją i pozwoli nam poznać dalsze losy walki Supermana z Batmanem.

Injustice 2 w naszej bazie gier.

Injustice 2 stawia na obecność wielu kultowych postaci z komiksów ze stajni DC. Tym razem padło na Cheetah, która po raz pierwszy pojawiła się już w 1943 roku. Mowa o 6. zeszycie Wonder Woman z pierwszego woluminu, w której kocica pojawiła się jako antagonistka Diany. W tamtym czasie postać znana była pod nazwiskiem Priscilla Rich, ale w kolejnych woluminach pojawiała się jako Deborah Domaine i Barbara Ann Minerva. Nie zabrakło też uzurpatora w postaci Sebastiana Ballesterosa.

Cheetah, która pojawi się w Injustice 2 charakteryzuje się nadludzką siłą i szybkością oraz oczywiście kocią zwinnością. W swoich atakach gołymi rękoma często wykorzystuje ostre pazury, doskakuje do przeciwnika i mocno kopie. Często się też przemieszcza, co zobaczycie na nowym materiale. W jej ostatecznym ataku wyrzuca postać w górę, następnie kilkoma szybkimi ruchami mocno drapie pazurami, a na koniec wbija w ziemię. Oczywiście mowa tutaj o Wonder Woman, z którą Cheetah walczy na swoim zwiastunie.

W Injustice 2 pojawi się wielu bohaterów komiksów ze stajni DC. Do tej pory wiadomo o Batmanie, Robinie, Supermanie, Supergirl, Flashu, Catwoman, Firestormie, Aquamanie, Poison Ivy, Harley Quinn i choćby Bane, ale ujawnionych postaci jest znacznie więcej. Wkrótce pojawi się więcej informacji o tym jakie postacie ostatecznie znajdą się w grze.

Injustice 2 pojawi się na rynku 16 maja i będzie dostępne w polskiej wersji językowej z napisami. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna Cheetah, który znajdziecie poniżej.

Injustice 2. Zwiastun postaci Cheetah

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/InjusticeGame/

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive