Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.03.2017 13:17
The Surge - znamy datę premiery
403V

The Surge - znamy datę premiery

The Surge to dzieło ekipy z Deck13. Deweloperzy z tego zespołu pracowali przy Lords of the Fallen od polskiego studia CI Games. Dzisiaj dostaliśmy krwawy i dynamiczny zwiastun.

The Surge jest kolejną grą rodzaju soulslike, z tym że akcja osadzona jest w klimatach science fiction. Gra opowiada o tym jak wielka korporacja CREO stara się opracować sposób na rozwiązanie poważnych problemów spowodowanych zmianą klimatu, ale nic z tego nie wychodzi, bo korporację dotyka katastrofa. Wcielimy się w Warrena, który budzi się po śpiączce we wrogim świecie, gdzie z każdej strony czyha niebezpieczeństwo.

The Surge - kilkanaście minut z rozgrywki

The Surge to RPG akcji, w której walczyć będziemy o przetrwanie w świecie pełnym zagrożeń. Zmierzymy się z wrogą sztuczną inteligencją oraz agresywnymi ludźmi poddanym ulepszeniom, z którymi kiedyś pracował. Mechanika gry ma pozwalać na namierzanie i odcinanie części ciała różnych przeciwników. Zdobędziemy w ten sposób nowe elementy pancerza, które ulepszą naszego bohatera.

The Surge na nowym zwiastunie pokazuje walkę Warrena z maszyną. Brutalny i krwawy zwiastun okraszony jest nieco mocniejszą, ale przyjemną muzyką elektroniczną. Premiera gry przewidziana jest na datę 16 maja 2017 roku.

The Surge na nowym zwiastunie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deck13 interactive Focus Home Interactive PlayStation 4 the surge wideo