Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 18:08
Rocket League otrzyma nowy darmowy tryb Dropshot
497V

Rocket League otrzyma nowy darmowy tryb Dropshot

Rocket League nieprędko dostanie kontynuację. Twórcy jednak nie należą do leniwych i ogłaszają czwarty sezon swojej gry. Przedstawiają też nowy tryb, który niedługo trafi nieodpłatnie w ręce graczy.

Rocket League dostanie nowy, darmowy tryb rozgrywki. Zadebiutuje on 22 marca i będzie nosił tytuł Dropshot. Nowa wariacja zabawy będzie cechowała się niecodziennym sposobem zdobywania punktów.

Rocket League przekroczyło sprzedaż na poziomie 10 milionów sztuk

Rocket League zostanie urozmaicone. Tryb Dropshot będzie polegał na niszczeniu podłogi za pomocą elektrycznej piłki. Będziemy musieli niszczyć arenę po stronie przeciwnika i wrzucać piłkę w powstałe dziury, zdobywając tym samym punkt. Jedno uderzenie piłką podświetla obszar, który przy kolejnym trafieniu zostaje zniszczony. Im piłka dłużej znajduje się w powietrzu tym większe obrażenia zadaje i bardziej niszczy teren przeciwnika. 

To nie koniec nowości zmierzających do Rocket League. Gracze będą mogli zgarnąć nowy pojazd Endo. Będzie on do wylosowania z nowych skrzynek. Nowe skrzynki Turbo pozwolą graczom na zdobycie kolejnych samochodów, naklejek i innych różnorodnych przedmiotów do personalizacji.

Wprowadzenie trybu Dropshot zamknie trzeci sezon gry i rozpocznie czwarty. Dla najbardziej aktywnych i uzdolnionych graczy trzeciego sezonu, twórcy przewidzieli dodatki wizualne w postaci unikalnych kół. Dojdzie 6 nowych trofeów do wbicia. Pojawi się nowa arena "Core 707" i zostaną zaimplementowane poprawki w działaniu kamery spektatora.

Poniżej zapoznacie się z zwiastunem prezentującym nowości zmierzającego do gry.

Rocket League - Zwiastun Dropshot

Źródło: http://www.rocketleague.com/game-info/dropshot/

Tagi: PlayStation 4 Psyonix Rocket League wideo