Tomek Alicki Tomek Alicki 09.03.2017 10:40
Jurassic World 2. Pierwsze oficjalne zdjęcie
807V

Jurassic World 2. Pierwsze oficjalne zdjęcie

Jurassic World 2 owiane jest na razie dosyć gęstą mgłą tajemnicy. Na szczęście twórcy co jakiś czas postanawiają przypomnieć o swoim istnieniu. Tym razem dostaliśmy dosyć intrygujące zdjęcie.

Fotografia została wrzucona na konta twitterowe reżysera sequela J.A. Bayony (Niemożliwe, Siedem minut po północy) oraz dwóch producentów - Colina Trevorrova Franka Marshalla. Zdjęcie przedstawia małą dziewczynkę stojącą przed czaszką Triceratopsa otoczona czymś, co wygląda na muzeum. Nie znamy niestety kontekstu, ale charakter i klimat wskazują na nieco odmienny od tego, co towarzyszyło pierwszej części. 

Jurassic World 2 z nowym reżyserem

Fabuła sequela również nie została jeszcze zapowiedziana. Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard wziąć pracuję nad projektem, a na zdjęciu prawdopodobnie widzimy niedawny dodatek do obsady w postaci Lucy. Ciężko połączyć postać z konkretną aktorką, ale wiemy o ostatnich poszukiwaniach osoby gotowej wcielić się w rolę 9-latki. 

Premiera filmu została zapowiedziana na czerwiec 2018. 

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/jurassic_park/jurassic-world-2-come-get-your-first-official-look-at-the-a149492

Tagi: Chris Pratt jurassic world 2