Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.03.2017 18:23
Steep. Ubisoft pozwala wypróbować za darmo pełną wersję gry
707V

Steep. Ubisoft pozwala wypróbować za darmo pełną wersję gry

Steep to nowa marka traktująca o sportach zimowych od firmy Ubisoft. Firma postanowiła przygotować darmowy weekend z pełną wersją gry, aby przekonać nowych graczy do sięgnięcia po tytuł.

Steep to ciekawa wariacja na temat ekstremalnych sportów zimowych. Produkcja może pochwalić się otwartym światem, w którym gracze bez ograniczeń mogą tworzyć zmyślne akrobacje i wykonywać wiele aktywności przygotowanych przez producenta.

Steep z darmowym DLC

Jeśli mieliście na oku Steep od Ubisoft, to czeka na Was świetna okazja, aby wypróbować ten tytuł. Ubisoft właśnie zapowiedziało darmowy weekend z pełną wersją gry. Od 10 do 13 marca gracze będą mogli bez ograniczeń bawić się z pełną wersją Steep. Tytuł doczekał się kilku usprawnień i darmowych rozszerzeń DLC, które również będzie można na spokojnie ograć. Zainteresowani gracze będą mieli aż nadto czasu, aby bezpośrednio przetestować sportową propozycję Ubisoft.

To nie koniec dobrych wiadomości. Jeśli tytuł Wam się spodoba, to musicie wiedzieć, że podczas weekendu gra zostanie przeceniona o 50% w cyfrowym sklepiku PlayStation Store. Rabat będzie obowiązywał do 20 marca 2017 roku. Wszystkie postępy i doświadczenie zdobyte podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Steep - Zwiastun darmowego weeekdnu

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: darmowy weekend PlayStation 4 steep Ubisoft ubisoft annecy