Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2017 19:44
No Man's Sky. Łatka wprowadzi nowy pojazd
642V

No Man's Sky. Łatka wprowadzi nowy pojazd

No Man's Sky namieszało w branży gier. Hello Games nie uniknęło wielu kontrowersji i zebrało srogie opinie od wielu graczy. Mimo wszystko produkcja zdobyła grono swoich fanów. Twórcy sukcesywnie rozwijają projekt i wsłuchują się w głos społeczności.

No Man's Sky to kosmiczna gra z gatunku survival, którą wyróżnia proceduralnie generowanie niemal nieskończonej ilości planet. Gra była niechlubnym bohaterem kilku kontrowersji. Twórcom zarzucano kłamstwa i wypominano brak obiecywanego trybu wieloosobowego. Doszło nawet do tego, że Sean Murray z odpowiedzialnego za grę studia Hello Games, zniknął na pewien czas z życia publicznego. Ostatnio z kolei twórcy nie odebrali nagrody za innowacyjność ponieważ jedli w tym czasie obiad.

Twórca No Man's Sky o wspieraniu innych developerów

No Man's Sky mimo wszystko jest ciągle rozwijane i poprawiane. Gra otrzyma do końca tygodnia aktualizację, która wprowadzi kilka nowości i trochę dodatkowej zawartości. Darmowe rozszerzenie odda do naszej dyspozycji nowy pojazd, który ma ułatwić eksploracje powierzchni planet. Twórcy nie zdradzają szczegółów, ale prawdopodobnie rozchodzi się o naziemne pojazdy. Szczegółowa lista zmian i nowości zostanie udostępniona w dniu wypuszczenia aktualizacji, czyli jeszcze do końca tego tygodnia. Twórcy jednocześnie są zadowoleni z odzewu po ostatniej większej łatce nazwanej "Foundation". Zarówno pozytywne jak i negatywne relacje graczy motywują ich do dalszej pracy, i ciągłego rozwijania swojego produktu. 

No Man' Sky - zwiastun aktualizacji "Foundation"

 

Źródło: http://steamcommunity.com/games/275850/announcements/detail/501427862946407906

Tagi: Foundation Hello Games No Man's Sky wideo