Tomek Alicki Tomek Alicki 07.03.2017 10:32
Marian. Margot Robbie w roli ukochanej Robin Hooda
523V

Marian. Margot Robbie w roli ukochanej Robin Hooda

Marian to nowy projekt rozpoczęty niedawno przez Sony Pictures. Film ma już swój scenariusz i właśnie zyskał odtwórczynię głównej bohaterki. 

Wiodącą postacią w filmie związanym z Robin Hoodem będzie bowiem kobieta. Zgodnie ze scenariuszem Pete'a Barry'egoMargot Robbie wcieli się w rolę Marian, która widząc śmierć swojego ukochanego, postanawia kontynuować jego pracę. Tym razem to ona zacznie zabierać bogatym i rozdawać biednym. 

Margot Robbie ostatnio coraz więcej na ekranie. Jej najgłośniejszym filmem zeszłego roku był oczywiście Legion Samobójców Tarzanem: Legendą na drugim miejscu listy. Oprócz tego widzieliśmy ją również w Whiskey Tango Foxtrot

Jeżeli chodzi Marian, nie znamy wiele szczegółów. Producentami są Donald de Line Amy Pascale. Coraz więcej informacji będzie pewnie napływać z Hollywoodu, kiedy zaczniemy poznawać kolejne osoby związane z produkcją. Wiemy jednak, że nie będzie to jedyny film ze świata Robin Hooda. Nad projektem z Taronem Egertonem w roli głównej pracuje również Lionsgate. 

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/821989-marian-margot-robbie

Tagi: Margot Robbie Marian robin hood