Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 17:24
Persona 5. Atlus udostępnia nowy zwiastun
522V

Persona 5. Atlus udostępnia nowy zwiastun

Persona 5 zadebiutuje już za niecały miesiąc. Atlus powoli przygotowuje się do zachodniej premiery tego wyczekiwanego jRPGa i z okazji zbliżającego się debiutu otrzymaliśmy nowy zwiastun.

Persona 5 to przez wielu bardzo wyczekiwany tytuł. Seria, nawiązująca do teorii psychologicznych Carla Gustava Junga, ma swoich fanów na całym świecie. Dzisiaj otrzymaliśmy nowy materiał prezentujący przerywniki fabularne przeplatane urywkami z bezpośredniej rozgrywki.

Persona 5 z 11 minutami rozgrywki w języku angielskim

Persona 5 pozostaje wierna stylowi zapoczątkowanemu w trzeciej odsłonie serii, gdzie jako grupka przyjaciół musieliśmy łączyć codzienne obowiązki z tajemniczym nocnym życiem i walką o losy świata. Gra opowie o wewnętrznych i zewnętrznych konfliktach grupy młodzieży, która musi zmagać się z prowadzeniem podwójnego życia. Zza dnia będziemy uczęszczać na zajęcia szkolne i brać udział w aktywnościach umacniających nasze więzi z napotkanymi ludźmi. W nocy z kolei wykorzystamy tajemną moc pozwalająca wejść w serca ludzi. Tam z kolei naszym zadaniem będzie rozbicie "maski" i ukazanie prawdziwego "ja" danego człowieka. Poprzez ujawnianie skrywanych słabości przyczynimy się do ich zaakceptowania i rozwiążemy wyniszczający wewnętrzny konflikt, z którym dana osoba męczyła się w samotności.

Poniżej zapoznacie się z materiałem wideo prezentującym nowe fragmenty rozgrywki i kilka aktywności pobocznych. Na zwiastunie możemy zauważyć jak protagonista spędza wolny czas na graniu na konsoli oraz trenowaniu. Tytuł zadebiutuje w Europie już za niecały miesiąc, bo wyląduje na naszych półkach sklepowych dokładnie 4 kwietnia. Gra pojawi u nas zarówno na PlayStation 3, jak i PlayStation 4, a do pierwszych zamówień przewidziano stylowy steelbook.

Persona 5 - Zwiastun gry

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/persona-5-sizzle-trailer

Tagi: Atlus Deep Silver persona Persona 5 PlayStation 3 PlayStation 4 wideo