Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 19:56
Overwatch. Blizzard ujawnia nową postać
894V

Overwatch. Blizzard ujawnia nową postać

Overwatch ciągle cieszy się ogromną popularnością. Blizzard nieprzerwanie wspiera i rozwija swoje dziecko. Dzisiaj poznaliśmy nową postać, która niedługo trafi do tytułu.

Overwatch osiągnęło ogromny sukces. Gra zjednała sobie przychylność zarówno recenzentów, jak i graczy, wyrabiając ogromną bazę oddanych fanów. Blizzard dba o to, aby gra ciągle żyła i się rozwijała, wprowadzający cały czas mniejsze ulepszenia i zapowiadając kolejne nowości mające urozmaicić całą grę. Firma trzymała graczy w niepewności przez około dwa tygodnie, ale dzisiaj w końcu poznaliśmy tożsamość kolejnej postaci.

Overwatch i lista zmian w wersji 1.8

Overwatch zostanie rozbudowane o postać Orisy. Bohaterka (o ile w przypadku robota możemy mówić o płci) jest przedstawicielką klasy tank. Rozgrywka za jej pomocą obraca się w okół obrony i defensywy. Uzbrojona w automatyczny karabin plazmowy może nieprzerwanie zadawać obrażenia, ale odbywa się to kosztem zmniejszonej szybkości poruszania. Drugi tryb ostrzału pozwala wysłać naładowany pocisk, który spowalnia przeciwnika i przyciąga go w stronę eksplozji.

Orisa posiada specjalną umiejętność fortyfikacji. Zdolność redukuje ilość otrzymywanego obrażenia oraz daje niewrażliwość na efekty ograniczające ruchy i akcje. Orisa posiada także barierę obronną, którą można postawić, aby zablokować ataki wrogów. Jej ostatecznym atakiem jest Supercharger - urządzenie, które zwiększa obrażenia zadawane przez sojusznika w polu widzenia. Maszynę stawiamy na ziemi i musimy się liczyć z tym, że może zostać zniszczona przez wrogów.

Data debiutu bohaterki nie jest jeszcze znana, ale postać jest już dostępna na testowych serwerach w wersji PC. Posiadacze PlayStation 4 nie powinni więc długo czekać aż również będą mogli ją wypróbować. W galerii znajdziecie kilka wariacji kolorystycznych nowej postaci. Poniżej zapoznacie się z materiałem przedstawiającym tło fabularne nowej zawodniczki.

Overwatch - nowa postać Orisa

Źródło: http://us.battle.net/en/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard obrazki Overwatch playstation 4 wideo

Nie przegap