Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 19:05
Toukiden 2. Otwarty świat i wspólne polowanie na potwory
575V

Toukiden 2. Otwarty świat i wspólne polowanie na potwory

Toukiden 2 dostało nowy efektowny zwiastun przedstawiający najlepsze cechy produkcji. W tym między innymi otwarty świat oraz walkę z wielkimi przeciwnikami.

Toukiden 2 to kolejna próba dotarcia do fanów bijącej rekordy popularności serii Monster Hunter. Pierwsza odsłona osiągnęła wystarczający sukces, aby Koei Tecmo zauważyło potencjał w rozwijaniu marki. Produkcja stworzona przez studio Omega Force już lada chwila pojawi się w Europie i z tej okazji otrzymaliśmy nowy zwiastun prezentujący kilka nowości.

Toukiden 2 pojawi się w marcu

Tytuł pojawi się na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation Vita i ponownie skupi na walce z wielkimi demonami. Gracze stworzą własnych bohaterów i razem z innymi użytkownikami wyruszą na śmiertelnie niebezpieczne polowania.

Kooperacja w otwartym świecie

  • Toukiden 2 oferuje bogatego sieciowe środowisko, w którym łowcy mogą łączyć się w drużyny i walczyć ramię w ramię przeciwko przerażającym demonom - Oni. Za pomocą tajemniczych kamieni portalowych rozsianych po całym świecie, będziemy mogli przenieść się do internetowego lobby. Tam przyjmiemy różne zadania oraz dobierzemy w drużyny, aby wspólnie wyruszyć na polowania.


Rozgrywka Cross Play

  • Posiadacze PlayStation 4 zagrają wspólnie z osobami grającymi na PlayStation Vita. Obie gry zaoferują pełnoprawny tryb online z dodatkową możliwością gry w trybie lokalnym przez ad-hoc w przypadku Playstation Vita.

Kreator postaci

  • Każdy z łowców może cechować się unikalnym wyglądem dzięki szerokim możliwością tworzenia własnej postaci. Korzystaj z dodatków i ozdób wizualnych niedostępnych wcześniej w serii Toukiden.

Kampania dla jednego gracza

  • Rozgrywka dla jednego gracza również została mocno poprawiona względem poprzednika. Poza główną linią fabularną, gracze mogą eksplorować duży otwarty świat. Opcjonalne operacje pozwolą na rozgrywanie misji w trybie kooperacyjnym z innym graczem. Będziemy mogli też skorzystać z duchów i danych innych graczy, aby korzystać z pomocy kompanów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Relikwie

  • System pozwalający graczom na wysyłanie i odbieranie ekwipunku. Korzystanie ze specjalnego pojemnika na święte artefakty, pozwoli łowcom na zostawienie w nich użytecznych przedmiotów, które mogą zostać odebrane przez innych graczy. Oferując przedmiot innym możemy liczyć na to, że sami dostaniemy rzecz o podobnej wartości.

Nowe demony Oni

  • Na bezgraniczne pola walki wkroczyły nowe bestie. Demony inspirowane tym razem zachodnimi wierzeniami. Stwory przypominające legendarne smoki i wilki. Bestie ziejące trucizną zmieniającą ludzi w demony i wiele innych.

Bonusy do zamówień przedpremierowych

  • Poszczegołni sprzedawcy zaoferują graczom specjalne kostiumy dostępne jedynie poprzez zamówienia przedpremierowe. Stroje, poza unikalnym wyglądem, zaoferują graczom specjalne umiejętności, które wspomogą ich w bojach.

Premiera już 24 marca na PlayStation 4 i Playstation Vita. Poniżej zapoznacie się z najnowszym materiałem.

Toukiden 2 - Otwarty świat na nowym zwiastunie

 

Źródło: YouTube (KOEI TECMO EUROPE LTD.)

Tagi: Koei Tecmo Omega Force PlayStation 4 playstation vita toukiden 2