Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 15:50
Baja: Edge of Control pojawi się na PS4 w odświeżonej wersji
589V

Baja: Edge of Control pojawi się na PS4 w odświeżonej wersji

Baja: Edge of Control HD to odświeżona wersja rajdowej gry, która w 2008 roku pojawiła się na PlayStation 3. Twórcy obiecują starannie wykonany remaster, który ma być kompatybilny z technologią 4K i przy tym jeszcze płynnie działać. Gra ma być dostępna jeszcze w tym roku.

Baja: Edge of Control HD to odświeżona wersja gry z 2008 roku. Odświeżona wersja ma być kompatybilna z technologią 4K i przy tym płynnie działać, aczkolwiek twórcy nie zaznaczyli o dokładnie jakiej ilości klatek na sekundę jest tu mowa. Ponadto mają pojawić się ulepszone tekstury, cienie obiektów, oświetlenie i efekty kurzu. Gdyby tego było mało, twórcy chcą usprawnić sterowanie, aby było bardziej przystępne i to samo zrobić z interfejsem. Nie zabraknie też nowych tras.

Dowiedz się więcej o oryginalnej wersji z naszej bazy gier

Baja: Edge of Control HD będzie zawierać w sobie 8 różnych klas pojazdów, poczynając od Trophy Trucków, a kończąc na buggies z napędem na cztery koła. Dodatkowo wszystkim pojazdom będzie można zainstalować odpowiednie modyfikacje, co oczywiście znacząco wpłynie na ich osiągi. Weźmiemy udział w wielu rodzajach wyścigów, poczynając na tradycyjnych z podziałem na okrążenia, a kończąc na tytułowych przejazdach off-road.

Ponadto Baja: Edge of Control HD ma charakteryzować się realistycznym modelem jazdy, trybem wieloosobowym z podziałem ekranu dla 4 graczy, obecnością ponad sto tras i otwartą przestrzenią liczącą ponad 1000 kilometrów. Jeśli jesteście zainteresowani, w poniższej galerii macie kilka zrzutów ekranu ze zbliżającej się produkcji. Na ten moment wiemy, że premiery możemy spodziewać się w drugim kwartale tego roku.

Fragment rozgrywki Baja: Edge of Control w wersji na PlayStation 3

 

Źródło: https://www.thqnordic.com/article/baja-edge-control-hd-coming-playstation-4tm-and-xbox-one

Tagi: Baja: Edge of Control HD galeria PlayStation 4 THQ Nordic wideo