Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.03.2017 09:20
Get Even ma nami wstrząsnąć
1053V

Get Even ma nami wstrząsnąć

Polskie studio The Farm 51, znane z Painkiller: Hell & Damnation ma jeszcze w tym roku dostarczyć swoje najnowsze dzieło jakim jest Get Even. Nie będzie to ani horror, ani typowy FPS, a poruszająca i ciężka gra, która zostawi ślad na naszej psychice.

Get Even należy do gatunku FPS, ale zdecydowanie bardziej opiera się na eksploracji i interakcji z otoczeniem, aniżeli na likwidowaniu kolejnych przeciwników. Twórcy postawili na okazyjne straszenie z zaskoczenia oraz budowanie atmosfery niepokojącym udźwiękowieniem i poczuciem odrealnienia. Ponadto, Wojciech Pazdur będący dyrektorem kreatywnym produkcji, wspomniał że chce dostarczyć graczom mocną i wstrząsającą opowieść, którą chce doprowadzić ich do łez.

Więcej informacji o Get Even w naszej bazie gier

W Get Even wcielimy się w dwie postacie - jedną z nich jest Black, który na zlecenie rządu zajmuje się tuszowaniem niewygodnych informacji. W swojej profesji jest na tyle dobry, że potrafi odtwarzać miejsca zbrodni, w czym pomoże mu jego smartfon. Mobilny sprzęt uatrakcyjni rozgrywkę nie tylko poprzez skanowanie otoczenia, ale również służąc jako przystawka do broni palnej.  O drugiej postaci nie wiadomo zbyt wiele, poza tym że jest rywalem wspomnianego wyżej Blacka.

Premiera Get Even zapowiedziana została na datę 26 maja 2017 roku.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/03/01/get-even-wants-to-break-your-brain-and-make-you-cry

Tagi: Bandai Namco get even PlayStation 4 The Farm 51