Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.01.2017 18:02
Portal Knights. Pierwsza zapowiedź i ciekawy zwiastun
334V

Portal Knights. Pierwsza zapowiedź i ciekawy zwiastun

Portal Knights to gra pokroju Minecrafta, która jednak dodaje od siebie mnóstwo rozwiązań i ciekawych elementów, tworząc z tej mieszanki produkcję RPG Akcji umiejscowioną w otwartym i sandboxowym świecie. Zobaczcie jak wygląda ten tytuł w ruchu. 

Zastanawiacie się, co oprócz oczywistego budowania, będziemy robić w Portal Knights? Twórcy przygotowali dla nas całkiem sporo aktywności. Na początek wybierzemy naszą postać spośród kilku klas, dobierzemy jej umiejętności i atrybuty, a dalej .. cóż, możemy zająć się czym tylko chcemy. 

Więcej o Portal Knights w naszej bazie gier

Będziemy podróżować pomiędzy unikalnymi wyspami przez tytułowe portale, budować i urządzać domy i bazy, szukać surowców, walczyć z przeciwnikami i potężnymi bossami, uczyć się nowych umiejętności, tworzyć zaklęcia i uzbrojenie, a to wszystko w kooperacji i trybie sieciowym. 

Portal Knights pojawiło się na Steamie niemal rok temu i trzeba przyznać, że gra została bardzo ciepło przyjęta. Nic dziwnego, że twórcy wspominają o masie próśb by przygotować edycję konsolową i właśnie dzięki nim tytuł ten trafi na PlayStation 4. Premiera odbędzie się 28 kwietnia tego roku. 

Portal Knights - Zapowiedź wersji konsolowej

 

Tagi: 505 Games keen games PlayStation 4 portal knights wideo