SKLEP
Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 20.01.2017 20:01
Conan Exiles. Jak zdominować świat?
896V

Conan Exiles. Jak zdominować świat?

Conan Exiles nie prezentowało się zbyt dobrze na pierwszych materiałach wideo, ale ten zwiastun pokazuje, że gra naprawdę ma potencjał. Zobaczcie co przygotowali dla nas twórcy tej survivalowej produkcji. 

Najnowszy materiał wideo z Conan Exiles skupia się na walce i rywalizacji w otwartym i pełnym niebezpieczeństw świecie. Będziemy mogli polować na zwierzęta, atakować demoniczne stwory, pojedynkować się z postaciami niezależnymi, ale, jak to zwykle bywa w tego typu grach, najgorszym przeciwnikiem będzie dla nas inny gracz.

Wszystkie informacje o Conan Exiles znajdziecie w naszej bazie gier

Twórcy przedstawiają sposoby w jakie najlepiej zbudować swoją bazę, a także pokazują nam w jaki sposób możemy wykorzystać niewolników, których złapiemy w otwartym świecie. Co więcej, zobaczymy na czym polega zręcznościowy i całkiem nieźle prezentujący się model walki. Należy zaznaczyć, że Conan Exiles to brutalne uniwersum, więc nie zabraknie tu odcinania kończyn, dekapitacji czy też przecinania wrogów na pół dwuręcznym mieczem. 

Najciekawszym elementem wideo jest jego końcowa faza w której mamy okazję zobaczyć awatary bóstw. Są to potężne, przeogromne istoty zdolne niszczyć całe miasta pojedynczym ciosem, a każdy z graczy będzie mógł takim pokierować. Oczywiście nie jest to proste, musimy znaleźć przywoływacza, a następnie zabić go i posiąść jego moc. Warto jednak nadmienić, że podczas gdy my wcielamy się w wszechpotężne bóstwo, nasze ludzkie ciało jest podatne na obrażenia i pozostawione same sobie, a każdy inny gracz będzie wiedział dokładnie, gdzie się znajdujemy. 

Conan Exiles najprawdopodobniej trafi na PlayStation 4, chociaż nie znamy precyzyjnej, czy nawet przybliżonej daty premiery. W tym miesiącu rozpoczną się testy na PC-tach, a już wkrótce gra trafi do wczesnego dostępu na Xboksie One. 

Conan Exiles - Dominacja

 

Tagi: conan exiles funcom playstation 4 wideo