Tomek Alicki Tomek Alicki 18.01.2017 20:35
Batman v Superman. Ben Affleck o #SadAffleck i doświadczeniach z planu
644V

Batman v Superman. Ben Affleck o #SadAffleck i doświadczeniach z planu

Batman v Superman: Dawn of Justice pozostawiło po sobie nie tylko marne wrażenie, ale również smutnego Bena Afflecka. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów wreszcie odpowiedział na internetowy żart.

Kiedy zaczęły ukazywać materiały promocyjne przed premierą Batman v Superman, absolutnym hitem okazał się wywiad z Henrym Cavillem i Benem Affleckiem. Panowie siedzieli wtedy obok siebie i mówili o filmie. Internet podłapał moment, w którym odpowiadał na pytanie Cavill. Affleck przez cały czas patrzył wtedy w ziemię, nic nie mówiąc, a zapytany o to samo, dodał po prostu: "Zgadzam się". Tak narodził się #SadAffleck

W ostatnim wywiadzie aktor w humorystyczny sposób odpowiedział na wspomniane żarty. Na pytanie o swoje doświadczenia z Batman v Superman, odpowiedział, że od teraz będzie musiał się częściej odzywać podczas wywiadów z Henrym Cavillem. Oprócz tego Affleck opowiada o tym, czego faktycznie nauczyła go praca przy filmie.

Mówi m.in. o wykorzystaniu efektów specjalnych i zrozumieniu współczesnej technologii. W krótkim wywiadzie nie zabrakło również standardowego pytania do odtwórców większości superbohaterów. Panowie dyskutują więc krótko o tym, jak można w domu wykorzystać własny kostium Batmana i Batarangi. 

Pełny wywiad z Benem Affleckiem

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/batman_vs_superman/ben-affleck-finally-responds-to-sadaffleck-meme-and-his-batman-a148251

Tagi: batman v superman ben affleck warner bros