Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.01.2017 14:50
Aktualizacja 3.5 do Final Fantasy XIV na wideo
535V

Aktualizacja 3.5 do Final Fantasy XIV na wideo

Aktualizacja 3.5 do Final Fantasy XIV pojawi się już 17 stycznia. Square Enix postanowiło pokazać nam na długim zwiastunie wszystkie nowości jakie pojawią się w ostatniej przed dodatkiem Stormblood aktualizacji.

Aktualizację 3.5 do Final Fantasy XIV podzielono na dwie części. Pierwsza z nich pojawi się już 17 stycznia i wprowadzi wiele nowego. Najważniejszymi dodatkami są oczywiście nowe zadania fabularne, które powiążą kończącą się erę Heavensward z nadchodzącym dodatkiem Stormblood, który pojawi się w czerwcu. Po ponownym zejściu się grupy Scions of Seventh Dawn, nowe zagrożenie pojawia się na horyzoncie, ale razem z nim - nowe okazje do wyzwolenia kolejnych miejsc spod okupacji Imperium.

Final Fantasy XIV: Stormblood. Data premiery i pierwsze informacje.

Poza fabularnymi zadaniami, rozszerzona zostanie także linia zadań Hildibranda, dojdą także nowe questy w Saint Endalim's Scholasticate. Kontynuowany będzie także wątek Warring Triad, gdzie został tylko jeden filar - Zurvan, The Demon. Czczony przez lud Meracydian, centauropodobny stwór będzie kolejnym przeciwnikiem w cyklu Trials. Nowym Raidem w fabularnej linii Alliance Raid będzie Dun Scaith gdzie powalczymy między innymi z Diabolosem, który przyjął formę podobną do znanego z Final Fantasy VI - Deathgaze'a.

Nowymi dungeonami w aktualizacji 3.5 będą Baelsar's Wall - leżące między Black Shroud i Gyr Abania oraz wersja Hard dungeona Sohm Al w której zamiast zmierzać na szczyt, kierować będziemy się ku dołowi, schodząc coraz niżej pod ziemię do wypełnionych lawą pomieszczeń.

Ponadto w grze znajdą się także nowe fryzury, nowe przedmioty do stworzenia, ekwipunek inspirowany japońskim hitem telewizyjnym Garo!, dodatkowe opcje w rozbudowie posiadłości, opcja pokolorowania Egi od Summonera, nowe emotki, dodatkowe mounty i miniony (bullpup oraz Wind-up Estinen).

Final Fantasy XIV - Aktualizacja 3.5

Źródło: http://na.finalfantasyxiv.com/pr/special/3_5_The_Far_Edge_Of_Fate/

Tagi: Final Fantasy XIV: Online PLAYSTATION 3 playstation 4 square enix wideo