Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 22.12.2016 11:00
War Thunder oficjalnie zakończyło testy beta
489V

War Thunder oficjalnie zakończyło testy beta

War Thunder (PS4) było z nami od samego startu PlayStation 4 i mało kto zdawał sobie sprawę, że tytuł ten wciąż był w fazie testów beta. Teraz została ona zakończona, a gra oficjalnie jest gotowa i ukończona. 

War Thunder (PS4) pojawiło się w Polsce 29 listopada 2013 roku, czyli w tym samym dniu co PlayStation 4. Był to jeden z darmowych tytułów startowych, które nie wymagały abonamentu PlayStation Plus, chociaż umożliwiały rozgrywki sieciowe. 

Oczywiście pomimo zakończenia fazy beta, gra wciąż jest w pełni darmowa i każdy posiadacz PlayStation 4 może pobrać ją w każdej chwili. Oficjalna premiera War Thunder (PS4) zbiegła się z aktualizacją "Way of the Samurai", która dodaje japońskie siły naziemne i wprowadza wiele poprawek do rozgrywki. 

Aby w jakiś sposób uhonorować graczy, którzy brali udział w otwartej becie w jakiś sposób przyczynili się do premiery gry, twórcy przydzielili specjalne tytuły:

  • Dla grających w 2016 roku - Brother in Arms
  • W 2015 roku - Combat proven
  • W 2014 roku - Faithful Warrior
  • W 2013 roku - The Old Guard

Jeżeli zastanawiacie się, co zmienia oficjalna premiera, to już tłumaczę. Deweloperzy nie będą się już skupiać na dopracowywaniu mechaniki czy rdzenia rozgrywki, kolejne aktualizacje będą dotyczyły jedynie nowej, dodatkowej zawartości, a także łataniu pomniejszych błędów.  

Tagi: