aysnel aysnel 01.11.2016 22:35
Suikoden IV w ofercie PS Store jeszcze w ten piątek?
435V

Suikoden IV w ofercie PS Store jeszcze w ten piątek?

Kolekcja gier z PS2 emulowanych na Playstation 4 wprawdzie powoli ale jednak systematycznie rośnie. Czyżby już niedługo w ofercie PS Store miała pojawić się kolejna perełka  z czarnuli - jrpg Suikoden IV (PS2)?

Wygląda na to, iż Sony nosi się z planami odświeżenia następnego tytułu jRPG z czasów PS2. Tym razem chodzi o kolejną odsłonę znanej i cenionej serii - Suikoden IV (PS2) dla PlayStation 4. Według zapowiedzi przewijających się przez sieć, w sklepie PS Store gra ma pojawić się już w ten piątek (4 listopada). Niestety zaraz potem Sony usunęło wszelkie informacje na ten temat, tłumacząc się pomyłką. Mimo wszystko polecałbym śledzić aktualizację PS Store pod koniec tygodnia, bo być może pojawi się miła niespodzianka.

Gwoli przypomnienia. Suikoden IV (PS2) przenosi nas tym razem w klimaty marynistyczne. Zaborcze Imperium Koolok chce podbić archipelag wysp, ale ich mieszkańcy nie zamierzają się łatwo poddać. Śledzimy losy młodego rycerza, który zrządzeniem losu dał wciągnąć się w wojenną zawieruchę. Z czasem dorabiamy się własnej floty wojennej w tym wielkiego okrętu, który możemy rozbudowywać. Oczywiście pozostało charakterystyczne dla serii rekrutowanie 108 Gwiazd Przeznaczenia. Poniżej kawałek rozgrywki z PS2.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/11/01/new-on-playstation-store-this-week-cod-infinite-warfare-hitman-ep-6/

Tagi: emulacja ps2 jrpg playstation 4 Sony suikoden 4

Nie przegap