Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.10.2016 15:20
Horror małej dziewczynki na premierowym zwiastunie Yomawari: Night Alone
452V

Horror małej dziewczynki na premierowym zwiastunie Yomawari: Night Alone

Yomawari: Night Alone (PS Vita) zapowiadało się na małą, ciekawą gierkę, która jednak zamiast straszyć będzie bawić. Okazało się jednak, że jest to tytuł dla którego znów chętnie sięgam po Vitę. Zobaczcie jak prezentuje się na premierowym zwiastunie

Najnowsza produkcja od Nippon Ichi Software zabiera nas w świat mrocznych koszmarów, tym straszniejszych, że naszą protagonistką jest mała i całkowicie bezbronna dziewczynka, której przerażenie szybko się nam udziela.

Nocne wędrówki w poszukiwaniu zaginionej siostry i pieska Poro stają nie są niczym przyjemnym, jednak Yomawari: Night Alone (PS Vita) wciąga na tyle, że coraz chętniej wyprawiamy się w nieznane, by tylko dowiedzieć się co stało się z naszymi bliskimi. Poniższy zwiastun prezentuje kilka potworów, które spotkamy na naszej drodze, a uwierzcie mi, tych jest naprawdę sporo i wszystkie bardzo różnią się od siebie zachowaniem i wyglądem. 

Premiera Yomawari: Night Alone (PS Vita) odbędzie się 29 października, a naszą opinię na temat tej produkcji poznacie już wkrótce.

 

Tagi: nippon ichi software Nippon Ichi Software America ps vita wideo Yomawari: Night Alone