Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 25.10.2016 12:23
Twórcy Call of Duty: Infinite Warfare z gorącymi podziękowaniami za udział w becie
798V

Twórcy Call of Duty: Infinite Warfare z gorącymi podziękowaniami za udział w becie

Niedawno zakończyła się beta Call of Duty: Infinite Warfare (PS4). Twórcy w dość ciepłych słowach wypowiedzieli się o społeczności, dziękując za udział.

Choć Call of Duty: Infinite Warfare (PS4) zgarnęło wiele internetowej nienawiści, niektóre akcje, o których pisaliśmy pod tym linkiem, nadal są imponujące i zwracają uwagę. Gra - jak co roku - ma dużą szansę odnieść olbrzymi sukces sprzedażowy. Kto wie, może i w tym roku uda się pobić rekord?

Warto natomiast wspomnieć, że Joe Cecot, główny projektant trybu wieloosobowego gry, podzielił się z graczami ciepłymi słowami, dziękując za ich udział w becie.

Jesteśmy już tuż, tuż! Dziękuję całej fantastycznej społeczności Call of Duty za Wasze uwagi, intensywne mecze i wsparcie w trakcie naszej bety. Granie z Wami w trybie wieloosobowym i obserwowanie, jak podoba się Wam ostatnie trzy lata naszej pracy, było doprawdy ekscytujące. Dzięki Wam mamy sporo pomysłów na temat ulepszenia systemu dobierającego graczy do gry oraz zbalansowania naszych nowych broni. Z pewnością uda nam się na premierę dostarczyć Wam najlepszego startu w historii! Do zobaczenia online 4 listopada!

A jakie są Wasze wrażenia z bety?

Źródło: https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/That-s-a-Wrap-on-the-Call-of-Duty-Infinite-Warfare-Beta/ba-p/10052574

Tagi: Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward playstation 4