Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.10.2016 10:49
Crystal Dynamics mówi o trybie wieloosobowym w Tomb Raiderze
691V

Crystal Dynamics mówi o trybie wieloosobowym w Tomb Raiderze

Noah Hughes, odpowiedzialny za rozwój marki Tomb Raider, wspomniał w jednym z wywiadów, że deweloperzy pracują nad wciągnięciem serii z powrotem do "przestrzeni publicznej". Jak dodał, studio chce się dowiedzieć, co gracze sądzą o trybie kooperacyjnym w Rise of the Tomb Raider (PS4).

Hughes został także spytany przez serwis GamesBeat, co Crystal Dynamics sądzi o trybie wieloosobowym w serii Tomb Raider. Co odpowiedział?

Zdecydowanie rozmawiamy o różnych trybach, w tym kooperacyjnych i nastawionych na rywalizację. Tym razem chcieliśmy się też pobawić z możliwością powtarzania doświadczeń w ramach trybu jednoosobowego. Przez inne i dostępne w grze tryby sprawdzaliśmy różne możliwości, w jaki sposób moglibyśmy przywrócić markę Tomb Raider "przestrzeni publicznej". Nie mogę się doczekać opinii graczy. Za każdym razem, gdy coś robimy, sprawdzamy, jak ludzie na to reagują, co lubią a co nie. Jak coś się sprawdza, robimy z tego część marki.

W tym samym wywiadzie Hughes został spytany o przyszłość Lary Croft. Z wypowiedzi można wywnioskować, że Square Enix nie zamierza zapominać o marce w najbliższym czasie. Jak wyjaśnił, Lara to dość unikalna bohaterka.

Źródło: http://venturebeat.com/2016/10/01/rise-of-the-tomb-raider-shows-how-lara-has-changed-over-20-years/

Tagi: Crystal Dynamics nixxes PlayStation 4 rise of the tomb raider Square Enix