Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.09.2016 15:04
Twórcy ADR1FT proszą fanów o nacisk na wydawcę i Sony
616V

Twórcy ADR1FT proszą fanów o nacisk na wydawcę i Sony

Jakiś czas temu pisaliśmy, że ADR1FT (PS4) nie otrzyma jednak wsparcia dla PlayStation VR. W efekcie gra traci większość swej magii i nie jest tak atrakcyjna, skoro tworzono ją z myślą o VR. Wygląda jednak na to, że brak wsparcia dla PS VR nie jest winą deweloperów... tylko wydawcy i Sony.

Studio Three One Zero zachęca fanów do skontaktowania się z Sony i wydawcą 505 Games, aby "zażądać" wsparcia dla PlayStation VR. Według deweloperów brak takowego jest "szaleństwem", gdyż jest sprzęt, konsola i gra stworzona z myślą o tym wszystkim, a nie ma wsparcia. Dlaczego? Nie znamy przyczyny, wydawca poinformował jedynie lakonicznie, że nie ma planów związanych ze wsparcie PS VR. Patrząc na dotychczasowe Tweety studia, można odnieść wrażenie, że nie chodzi tutaj o problemy techniczne, a umowy.

Dotychczas oceniliśmy ADR1FT (PS4) na 6/10, zaczynając recenzję od słów "Powiedzmy sobie wprost – ADR1FT (PS4) byłoby znacznie lepszą grą, gdyby pojawiło się jako tytuł na PS4 z obsługą VR", co sugeruje, że bez wsparcia produkcja traci większość swego uroku.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/adrift/news/adrift_dev_asks_fans_to_contact_sony_and_505_to_demand_playstation_vr_support.html

Tagi: 505 Games adr1ft playstation 4 three one zero