Dwayne "The Rock" Johnson jako Doc Savage!

Filmy i seriale
638V
Dwayne "The Rock" Johnson jako Doc Savage!
Adam Grochocki | 31.05.2016, 09:14

Jakiś czas temu Shane Black mówił, że w głównej roli reżyserowanego przez niego filmu Doc Savage widziałby Dwayne'a Johnsona. Dziś mamy oficjalne potwierdzenie, że The Rock wcieli się w rolę pierwszego superbohatera!  

Informacja pochodzi z oficjalnego facebookowego konta gwiazdora. The Rock zamieścił dość długi wpis zdradzający ich podejście do Człowieka z Brązu. 

Doc Savage powstał w latach 30. ubiegłego wieku i był inspiracją dla Supermana. Na imię ma Clark, ludzie znają go jako Man of Bronze (Superman to Man of Steel), ma swoją Twierdzę Samotności w Arktyce i tak dalej.

Savage od dziecka był szkolony przez swojego ojca, by stać się perfekcyjną ludzką istotą z nadzwyczajnym ilorazem inteligencji. Jego zmysły są wyostrzone do stopnia nieosiągalnego przez innych. Potrafi nawet z odległości pół mili rozpoznać kobiece perfumy. Jest mistrzem dosłownie we wszystkim.

Ale jestem nim podekscytowany głównie dlatego, że przede wszystkim jest ZA.....TYM DZIWAKIEM!

Po wielogodzinnych rozmowach z Shane'em Blackiem zrozumiałem dlaczego twórcy Supermana zerżnęli jego najlepsze cechy odpuszczając tę "dziwną" część. Dla nas to właśnie ta "dziwność" jest najbardziej pożądaną cechą Clarka "Doca" Savage'a. Nie mogę się doczekać kiedy będę mógł zatopić ząbki w tym jedynym w swoim rodzaju bohaterze. 

Spotkaliście się z tym superbohaterem?

Źródło: http://www.comicbookmovie.com/action/confirmed-dwayne-the-rock-johnson-will-play-doc-savage-for-director-shane-a142149

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper