Nawet fortuna nie zmusi Craiga do występu w kolejnym Bondzie?

Filmy i seriale
1075V
Nawet fortuna nie zmusi Craiga do występu w kolejnym Bondzie?
Adam Grochocki | 20.05.2016, 09:08

Co prawda, Daniel Craig wielokrotnie podkreślał, że nie zagra więcej Jamesa Bonda, ale to samo mówił przed zapowiedzią Spectre, więc patrzyliśmy na to z przymrużeniem oka. Wygląda jednak na to, że tym razem to prawdziwy rozwód z agentem Jej Królewskiej Mości.

Brytyjskie media informują, że Daniel Craig odrzucił niebotyczny kontrakt opiewający na 68 milionów funtów (prawie 400 milionów złotych) oraz procent ze sprzedanych biletów za dwa kolejne filmy o przygodach Jamesa Bonda. Każdy wiedział, że Craig ma dość agenta MI6, ale zarobki miały skusić go do zmiany zdania. 

Daniel Craig przejął rolę 007 po odejściu od serii Pierce'a Brosnana i zagrał w czterech kolejnych filmach: Casino Royale (2006), następnie Quantum of Solace (2008), Skyfall (2012) i Spectre (2015).

Kto na jego miejsce? Od kilku lat mówiło się o czarnoskórym następcy, a widzowie najchętniej w tej roli zobaczyliby Idrisa Elbę (Luther, Thor, Avengers). Ostatnio jednak faworytem został 35-letni Tom Hiddleston, którego znany jest jako "najlepszy czarny charakter" w filmach Marvela - Loki! Aktora widziano na spotkaniu z Samem Mendesem, reżyserem 25. filmu o Bondzie, a bukmacherzy przestali nawet przyjmować zakłady.

Wszystko jednak może się jeszcze zmienić. Pieniądze to nie wszystko, ale na stole leży zbyt wielka suma, aby ot tak z nich zrezygnować. Medialna burza może być tylko elementem negocjacji jednej ze stron. Czekamy na oficjalne wieści. 

Chętnie zobaczyłbym Hiddlestona w nowym wcieleniu 007, a Wy?

 

Źródło: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/daniel-craig-not-james-bond-bosses-hes-done-sam-mendes-turns-down-deal-for-two-more-films-a7037206.html

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych