Daniel Stroński Daniel Stroński 21.04.2016 19:09
Mirror's Edge Catalyst nie pojawi się w maju
588V

Mirror's Edge Catalyst nie pojawi się w maju

Wielu planuje potraktować Mirror's Edge Catalyst (PS4) jako przygodę dla jednego gracza - bo taką gra ma być. EA stawia jednak na społecznościowe funkcje w swoich grach, a te trzeba jeszcze dopracować. Stąd opóźniona premiera.

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja o zmianie daty premiery na 9 czerwca tego roku:

Jak wiecie, niedługo otworzymy bramy miasta gry dla uczestników zamkniętej bety. Jednym z kluczowych elementów bety i pełnej wersji gry będzie Social Play, o którym mogliście posłuchać w ostatnich dziennikach deweloperskich.

Próbowanie swoich sił w Dashach od dewelopera, tworzenie własnych wyzwań czasowych, pięcie się w listach rankingowych i porównywanie swoich osiągnięć ze znajomymi Runnerami - to cechy Social Play, którym poświęcamy dużo uwagi i chcemy, byście mogli z nich korzystać bez żadnych problemów.

Do wsparcia tego trybu korzystamy z nowej technologii sieciowej. Będziemy mogli go ulepszyć na podstawie Waszego odzewu po zamkniętej becie, ale na to potrzeba czasu. Dlatego przedłużymy dopracowywanie naszej gry, ustanawiając nową datę premiery - 7 czerwca dla Ameryki Północnej i 9 czerwca dla Europy. Wierzymy, że te dodatkowe dwa tygodnie pozwolą stworzyć jak najlepsze doświadczenie dla Was - graczy.

Przypominamy, że zamknięta beta rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Źródło: http://www.mirrorsedge.com/news/mec-update-april-21?

Tagi: DICE ea Electronic Arts mirror's edge catalyst playstation 4