Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.04.2016 15:52
Epic Games otwiera nowe studio w Niemczech i wyrusza na podbój Europy Wschodniej i Rosji
300V

Epic Games otwiera nowe studio w Niemczech i wyrusza na podbój Europy Wschodniej i Rosji

Europejscy dyrektorzy Epic Games odpowiedzialni za wydawnictwo, czyli Paw Larsen i Sergiej Galyonkin przebazowują się właśnie do nowego biura w Niemczech, aby wzmocnić świadomość istnienia Paragon (PS4) w Europie Wschodniej.

Epic Games otworzyło nowe studio w Berlinie, mające na celu wzmocnienie siły wydawniczej w Europie Wschodniej i Rosji. Nowym biurem będzie zarządzał Paw Larsen wraz z Sergiejem Galyonkinem.

Larsen znany jest z wciągnięcia League of Legends w świat eSportu, natomiast Galyonkin był starszym analitykiem odpowiedzialnym za World of Tanks. Jak przyznał CEO Epic Games, Paul Meegan:

Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla graczy, jest pokazanie im swojej obecności w ich środowisku. Nasza wschodnioeuropejska i rosyjska społeczność jest dla nas ważna, a otwarcie biura w Berlinie to pierwszy krok w celu zapewnienia im jak najlepszych doświadczeń z naszymi grami.

Paragon (PS4) sam się nie wypromuje, więc wejście na rynek Wschodniej Europy był w gruncie rzeczy kwestią czasu, gdyż Rosjanie są znani ze swojego zamiłowania do gier MOBA.

Źródło: http://www.develop-online.net/news/epic-opens-publishing-office-in-berlin/0219056

Tagi: Epic Games Paragon playstation 4