Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.04.2016 11:50
Kilkanaście minut z Ratchet & Clank na PlayStation 4
984V

Kilkanaście minut z Ratchet & Clank na PlayStation 4

Na PlayStation 4 niewiele jest gier przygodowych z elementami klasycznych platformówek od wielkich wydawców, toteż Ratchet & Clank (PS4) jest opcją zerową dla wszystkich fanów tego gatunku. I dobrze, bo na nowych materiałach wideo wygląda świetnie.

PlayStation Underground to uruchomiony ostatnimi czasy nowy program w ramach kanału PlayStation na YouTube. Na tapetę powzięto Ratchet & Clank (PS4), które niebawem pojawi się na konsoli PlayStation 4. Trzeba przyznać, że Insomniac Games ponownie odwaliło kawał dobrej roboty.

Pierwsza część materiału to wizyta głównego bohatera w kanałach miasteczka Blackwater na planecie Rilgar. Druga część filmiku to wizyta na powierzchni wspomnianego miasta, gdzie oczywiście protagonista stawia czoła wrogo nastawionym przeciwnikom.

Całość rozgrywki cechuje niezwykły klimat, klasyczne podejście oraz płynność animacji. Tytuł wygląda i brzmi bardzo przyjemnie na PlayStation 4. Produkcja Insomniac Games pojawi się na rynku już 20 kwietnia, ale w tym samym okresie na ekrany kin trafi film animowany o tym samym tytule.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: insomniac games playstation 4 ratchet & clank sony wideo