Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 29.02.2016 19:34
Nowe informacje i grafiki z The Surge – gry od twórców Lords of the Fallen
641V

Nowe informacje i grafiki z The Surge – gry od twórców Lords of the Fallen

Informacji o The Surge (PS4) nie było ostatnim czasem zbyt wiele, ale dziś dostaliśmy nowe grafiki, które przedstawią nam bohatera wyekwipowanego w egzoszkielet.

Akcja nadchodzącego The Surge (PS4) została osadzona w przyszłości, której życie na Ziemi zmierza ku końcowi. Ludzie żyją w przeludnionych miastach, których jednym z głównych problemów jest starzenie się populacji. Efektem życia w takim środowisku są także różne, nieznane wcześniej choroby.

Z racji rozwoju technologii i postępującej mechanizacji, wiele zawodów stało się zbędne. Ludzie wynoszą się z miast, poszukując pracy na przedmieściach, gdzie wsparci przez egzoszkielety wykonują najpodlejsze prace, które nie zostały jeszcze zmechanizowane.

Świat The Surge zaoferuje nam bardzo ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologii i społeczeństwa doprowadził ludzi do ery dekadencji i powolnego wymierania.

Dziś zaś możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał egzoszkielet głównego bohatera. Gracz będzie mógł ulepszać całą maszynę, a walcząc z przeciwnikami, celować w konkretne części ciała i kończyny, aby uzyskać w ten sposób ulepszenia i części do wzmocnienia swojego własnego egzoszkieletu.

Odcięcie najlepszych części będzie trudne ze względu na fakt wykorzystywania ich przez najcięższych przeciwników, ale z drugiej strony, kto w egzoszkielecie nie jest trudnym przeciwnikiem?

Wygląda także na to, że możemy spodziewać się walk z bossami, którzy sprawdzą nasz refleks i umiejętność posługiwania się kontrolerem.

The Surge pojawi się w 2017 roku na PlayStation 4.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: