Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 18:36
Sprawdź nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Dark Souls III
743V

Sprawdź nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Dark Souls III

Jeżeli jesteście znudzeni grami z gatunku RPG, które aktualnie są dostępne na rynku i oczekujecie jakiegoś konkretnego wyzwania, to spokojnie, Dark Souls III (PS4) nadchodzi. Dziś możecie sprawdzić, w jakiej formie jest From Software na nowych materiałach wideo.

W Sieci pojawił się kilkunastominutowy gameplay, który został podzielony na krótsze fragmenty, dzięki czemu poniżej możecie sprawdzić sobie, jak Dark Souls III (PS4) prezentuje się na kilka tygodni przed premierą w ruchu.

Premiera superprodukcji studia From Software dopiero w kwietniu, ale już teraz twórcy przygotowali dla graczy trochę nowych materiałów wideo, które przedstawiają starcia oraz pokrótce pozwalają rzucić okiem na wybrane lokacje oraz ogólną jakość wykonania gry pod względem oprawy graficznej. Tytuł absolutnie nie zatracił swojego klimatu, nadal jest mroczny i cechuje się ciężkim klimatem.

Dark Souls III (PS4) zadebiutuje na rynku dopiero 12 kwietnia, a więc sympatycy twórczości From Software muszą jeszcze chwilę odczekać, a w międzyczasie zapraszamy rzucić okiem na poniższe filmiki.

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/17/dark-souls-iii-looks-absolutely-fantastic-in-11-minutes-of-brand-new-gameplay/

Tagi: dark souls iii From Software gameplay playstation 4 wideo