Patryk Jankowski Patryk Jankowski 16.02.2016 10:35
Już w przyszłym miesiącu zapowiedź gry Sniper Elite 4?
553V

Już w przyszłym miesiącu zapowiedź gry Sniper Elite 4?

Przedstawiciele firmy Rebellion przygotowują graczy do szumnej zapowiedzi, którą ujawnią już w przyszłym miesiącu. Czyżby chodziło o kontynuację gry Sniper Elite III (PS4)?

W Sieci pojawiły się pierwsze doniesienia na temat najnowszego projektu studia Rebellion, które rzekomo pracuje już nad grą Sniper Elite 4. Firma już w przyszłym miesiącu planuje ujawnić kolejny, duży projekt jeszcze podczas imprezy GDC 2016.

W ramach serwisu Linkedin pojawił się w profilu jednego z pracowników ADIA Entertainment, która wspomagała produkcję wcześniejszych gier z tej serii. Co więcej, sam serwis Videogamer wystosował oficjalne zapytanie, czy nowa gra to właśnie Sniper Elite 4, ale prezes Rebellion w odpowiedzi poprosił o cierpliwość, nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając o istnieniu gry.

Wspomniana impreza Games Developers Conefernce 2016 odbędzie się w dniach 14 - 18 marca, zatem dopiero w tych dniach poznamy najnowszą produkcję studia Rebellion. Wszystko wskazuje na kolejne przygody snajpera, a dotychczas otrzymaliśmy trzy gry z tej serii:

  • Sniper Elite (PS2),
  • Sniper Elite V2 (PS3),
  • Sniper Elite III (PS4).

Jak to zwykle w przypadku nieoficjalnych doniesień i plotek bywa, gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalny komunikat w sprawie tego popularnego cyklu. Tytuł przy okazji trzeciej części serii zawitał na nowej generacji konsol i znacząco się rozwinął. Kolejna odsłona z pewnością znajdzie zainteresowanych.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/sniper_elite_3/news/sniper_elite_4_outed_by_linkedin_profile.html

Tagi: GDC 2016 playstation 4 Rebellion sniper elite iii sniper elite v2