Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 09.02.2016 20:50
Zobacz jakie wrażenie wywarł dodatek The Following na graczach
1041V

Zobacz jakie wrażenie wywarł dodatek The Following na graczach

Nieco ponad tydzień temu odbył się zamknięty pokaz, pozwalający wybrańcom spędzić parę godzin przy dodatku "The Following" do Dying Light (PS4). Z okazji premiery rozszerzenia, Techland udostępnia krótki filmik z relacjami uczestników.

Techland przyzwyczaił nas do bardzo wysokiego poziomu kampanii reklamowej, która była prowadzona z pomysłem i w bardzo innowacyjny sposób, jak chociażby wspólne odkrywanie mapy czy świetna odpowiedź na pytanie "skąd w Dying Light (PS4) bierze się elektryczność". 

Tym razem dostajemy coś bardziej wyważonego i popularnego w naszej branży. Dziewiątka wybrańców miała okazje zagrać na przedpremierowym pokazie dodatku 28 stycznia, a dzisiaj dostajemy wideo z ich wrażeniami. Jak opisuje swój materiał sam wydawca:

Wyruszyło dziewięcioro. Wróciło... Co ciekawe wszyscy wrócili. Niebywałe szczęście! Sprawdźcie jakie wrażenia wynieśli z rozgrywki!

Skoro jednak na materiale wideo widzimy jedynie piątkę uczestników, to czy aby na pewno wszystkim udało się z tej przygody powrócić? Hm... 

 

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland the following wideo