Patryk Jankowski Patryk Jankowski 02.02.2016 09:32
Opublikowano najnowszy zwiastun Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
396V

Opublikowano najnowszy zwiastun Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

W Sieci pojawił się najnowszy materiał promocyjny gry jRPG studia Tri-Ace Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4) na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Gra wygląda bardzo pozytywnie i zapowiada się na kawał dobrego kodu.

Wydawnictwo Square Enix właśnie opublikowało najnowszy zwiastun swojego Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4), które pojawi się w oficjalnej dystrybucji w Japonii już z dniem 31 marca, a w późniejszym okresie ma pojawić się również na zachodnim rynku.

W zwiastunie możecie zobaczyć bohaterkę Annę, która walczyć będzie głównie przy użyciu siły swoich pięści i bez dodatkowych broni. Trzeba przyznać, że bohaterka walczy bardzo widowiskowo, a co najważniejsze, jest bardzo skuteczna na polu bitwy.

Tytuł zaprezentowano na najnowszym zwiastunie w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Nowy Star Ocean zapowiada się nieźle, jesteście zainteresowani?

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/01/ps4ps3-exclusive-star-ocean-5s-new-trailer-shows-the-soft-and-hard-sides-of-anne-in-1080p-60-fps/

Tagi: playstation 4 Square Enix Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness trailer Tri Ace