Daniel Stroński Daniel Stroński 01.02.2016 16:00
[Aktualizacja] Europejskie serwery The Elder Scrolls Online zaatakowane przez hakerów
1305V

[Aktualizacja] Europejskie serwery The Elder Scrolls Online zaatakowane przez hakerów

Jeśli właśnie naszła Was ochota, by pograć w MMO The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4), musicie przygotować się na lagi i problemy z połączeniem. Europejskie serwery zostały zaatakowane, a deweloper spieszy na ratunek. [Aktualizacja] Ratunek zakończony sukcesem.

[Aktualizacja]

Twórcy poradzili sobie z problemem:

Atak DDoS na europejskie megaserwery ESO zażegnany i ich działanie zostało przywrócone. Dziękujemy za Waszą cierpliwość.

[Oryginalny news]

Od paru godzin do Sieci napływają coraz to nowe skargi graczy. Europejczycy nie mogą się zalogować lub doświadczają lagów próbując grać w The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4) na wszystkich dostępnych platformach. Twórcy właśnie poinformowali o przyczynie:

Europejskie megaserwery ESO są obecnie dotknięte atakami DDOS. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Dziękujemy za cierpliwość.

Na razie więc lepiej sobie odpuścić grę i poczekać na nowe informacje. Deweloper zapewnia, że próby biegania po Tamriel nie są niebezpieczne i Waszym kontom nic nie grozi, jednak trzeba liczyć się z lagami, opóźnieniami i wywalaniem z serwera.

Źródło: Twitter (@TESOnline)

Tagi: Bethesda Softworks playstation 4 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ZeniMax Online Studios