Daniel Stroński Daniel Stroński 22.12.2015 17:17
Naughty Dog: "Mamy ambitne plany co do multiplayera w Uncharted 4"
643V

Naughty Dog: "Mamy ambitne plany co do multiplayera w Uncharted 4"

Naughty Dog planuje stale rozwijać sieciowe tryby w Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) i nie ograniczą się do nowych broni czy artefaktów. O tym, jak ambitnie do tego podchodzą, wypowiedział się pracownik studia odpowiedzialny za tryb wieloosobowy.

W wywiadzie udzielonym dla serwisu Gamespot, projektant trybu sieciowego w Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4), Robert Cogburn, wypowiedział się m. in. na temat wsparcia multiplayera po premierze:

Mamy wielkie plany dla gry na przyszłość, które wykraczają ponad nowe artefakty, przywoływanych pomocników, bronie i tym podobne. Mam nadzieję, że uda się przenieść je do gry. Są to dość ambitne pomysły. Wszystkie zmiany i nowości jednak dyktowane będą uwagami ze strony graczy.

Nie będzie tak, że wydamy Uncharted 4 i rozejdziemy się do domów. Co to, to nie.

Od trybu wieloosobowego w Uncharted 2: Among Thieves™ (PS3) do rozbudowanego multi w The Last of Us Remastered (PS4) - Naughty Dog przebyło długą drogę na tym polu i poprzeczka zawieszona jest wysoko. Czy uda się dostarczyć wciągającego trybu sieciowego? To się okaże w przyszłym roku, 18 marca.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/uncharted-4-will-end-the-story-but-not-the-action/1100-6433207/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja