Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.12.2015 20:41
Aktualizacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon dopiero po Nowym Roku
1372V

Aktualizacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon dopiero po Nowym Roku

Po naprawdę porządnym rozszerzeniu, jakim okazało się Serca z Kamienia, fani Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) z niecierpliwością czekają na Krew i Wino. O ile na DLC jeszcze trochę poczekamy, to dziś dowiedzieliśmy, jak wygląda status zapowiedzianej aktualizacji 1.12, a także, czy dostaniemy w nadchodzących tygodniach zwiastun.

Krew i Wino zostało zapowiedziane na pierwszą połowę 2016 roku, co oznacza, że rozszerzenie do Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) dostaniemy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ludzie, nie mogąc się doczekać, ciągle pytają Marcina Momota, menedżera społecznościowe CDP o różne rzeczy związane z grą. Z Tweetów dowiedzieliśmy się, że aktualizację 1.12 gracze dostaną dopiero po Nowym Roku. Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, sama łatka nie doda żadnych nowych funkcji, ale ma być jednym, wielkim plastrem, który poprawi liczne błędy, jakie pozostały jeszcze w grze.

Żadnych prezentów na święta od CD Projekt Red również nie otrzymamy. Przynajmniej, jeśli zakładamy, że przykładowo zwiastun Krew i Wino miałby być taką niespodzianką.

Wygląda na to, że CD Projekt RED nie zaskoczy nas już niczym na święta. Za to początek 2016 roku szykuje się dosyć gorąco, gdyż prawdopodobnie już za miesiąc zaczną napływać nowe aktualizacje, materiały, a w ciągu kilku miesięcy dostaniemy największe rozszerzenie do Wiedźmin 3: Dziki Gon, jakim będzie Krew i Wino.

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt RED playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon