Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 15.12.2015 10:13
Stardust Vanguards niebawem wleci na PS4
917V

Stardust Vanguards niebawem wleci na PS4

W przyszłym miesiącu biblioteka gier w stylu retro dla PlayStation 4 zostanie powiększona o kolejny tytuł. Stardust Vanguards (PS4) pozwoli na lokalną rozgrywkę z ponad setką kontrolowanych przez konsolę wrogów.

Studio Team Zanrai odpowiada za nadchodzące na PS4 Stardust Vanguards (PS4). Gra zaoferuje lokalny tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy, w którym jako jeden z dowódców pilotujemy ogromnego robota bojowego. Maszyny uzbrojone są w miecz oraz automatyczne działko z ograniczoną ilością amunicji. Cechą charakterystyczną tej produkcji jest możliwość odbijania nadchodzących pocisków w stronę wroga.

Twórcy zaimplementowali w grze system pozwalający zniszczyć przeciwnika jednym, celnym ciosem lub odbitym pociskiem. Ma to sprawić by każdy wykonany przez gracza ruch miał znaczenie. Ponadto w tytule istnieje system punktów wsparcia uzyskiwanych za pozostanie przy życiu oraz za każde zlikwidowanie przeciwnika. Dzięki tym punktom możliwe będzie przywołanie licznego oddziału sojuszników.

W Stardust Vanguards (PS4) znajdują się także losowe wydarzenia takie jak kosmiczni piraci, którzy atakują z zaskoczenia czy konwój transportowy pozwalający na uzupełnienie zapasów amunicji.

Stardust Vanguards (PS4) pojawi się w amerykańskim PS Store 19 stycznia, a w europejskim - po prostu w styczniu. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun oraz zrzuty ekranu.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: playstation 4 screenshoty stardust vanguard Team Zanrai wideo zrzuty ekranu zwiastun