Daniel Stroński Daniel Stroński 11.12.2015 15:03
Trials Fusion pozwoli dzielić się własnymi torami z posiadaczami pecetów i xboksów
379V

Trials Fusion pozwoli dzielić się własnymi torami z posiadaczami pecetów i xboksów

Ogromna żywotność Trials Fusion (PS4) spowodowana jest głównie dzięki bogatemu edytorowi torów, w którym gracze potrafią wyczyniać istne cuda. Teraz biblioteka dodatkowych poziomów poszerzy się jeszcze bardziej, gdyż będziemy mogli czerpać ze wszystkich platform.

Seria przejazdów motocyklowych po ciężkim terenie Trials zdążyła przyciągnąć rzeszę graczy i zrobić z wielu masochistów. Niektóre plansze są niesamowicie wymagające, a nowych wciąż przybywa, gdyż kreatywne osoby mają do wykorzystania edytor poziomów z masą rozmaitych opcji. Byliśmy jednak ograniczeni do twórczości posiadaczy tej platformy, na której gramy.

Na oficjalnym forum gry zapowiedziano zmiany. Wszystkie tworzone od tej pory tory będą dostępne dla wszystkich wersji, tj. PS4, XOne, X360 i PC. Co z dotychczas stworzonymi planszami? One również trafią do wszystkich, lecz deweloper przenosi je w małych partiach, by nie przeciążyć serwerów. W końcu znajdziecie każdą z nich w nowym Track Central.

Ale to nie koniec nowości, bo postanowiono poszerzyć opcje społecznościowe. Łatwiejsze wybieranie torów użytkowników, promowanie najciekawszych, zarządzanie ulubionymi - wszystko to dostępne jest od dzisiaj.

Źródło: http://forums.ubi.com/showthread.php/1350345-Cross-Platform-Track-Sharing-Is-Here!

Tagi: playstation 4 psn RedLynx trials fusion