Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 09.12.2015 10:39
Pierwszoosobowe rzucanie czarów Lichdom: Battlemage trafi na PS4
612V

Pierwszoosobowe rzucanie czarów Lichdom: Battlemage trafi na PS4

Pierwszoosobowa zabawa w rzucanie czarów pod tytułem Lichdom: Battlemage (PS4) w przyszłym roku trafi na konsole stacjonarne. Wydawca Maximum Games obiecuje wydanie gry w Europie i Ameryce Północnej zarówno w formie tradycyjnej dystrybucji jak i cyfrowo.

Lichdom: Battlemage (PS4) pojawiło się w zeszłym roku na komputerach osobistych za pośrednictwem Steam. Jest to debiutancki tytuł niezależnego studia Xaviant. Akcja została osadzona w tytułowym świecie Lichdom, którym włada nieśmiertelny mag Roth. Czarodziej przez wieki starał się udoskonalić ludzką rasę. Niestety doprowadziło to do upadku wielu cywilizacji. Gracz wciela się w jednego z najlepszych magów Rotha, obdarzonego nadnaturalnymi mocami. Na polecenie władcy wyruszamy uratować ludzkość przed piekielnymi pomiotami.

Lichdom: Battlemage (PS4) to gra typu FPS z elementami RPG lecz zamiast pociskami miotać będziemy zaklęciami. Tytuł zaoferuje mnóstwo różnego rodzaju czarów opartych o magię żywiołów. Podobnie jak w Magicka 2 (PS4) zaklęcia można ze sobą łączyć, tworząc nowe i potężne możliwości eliminowania wrogów.

Maximum Games wyda grę 22 marca 2016 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2015/12/08/lichdom-battlemage-ps4-xbox-one-on-march-22-2016/

Tagi: Lichdom: Battlemage Maximum Games playstation 4 wideo Xaviant zwiastun