Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 01.12.2015 08:00
Platinum Games stworzy Wojownicze Żółwie Ninja
619V

Platinum Games stworzy Wojownicze Żółwie Ninja

Gry na licencji to zazwyczaj produkcje średniej klasy. Platinum Games, tworząc Transformers: Devastation (PS4), udowodniło, że można jednak stworzyć porządny tytuł korzystający ze znanej marki. Deweloper powoła do życia kolejną grę na podobnych zasadach - Teenage Mutant Ninja Turtles.

Platinum Games ostatnimi czasy stworzyło dla Activision gry takie jak Transformers: Devastation (PS4) i The Legend of Korra (PS4). Wygląda na to, że współpraca pomiędzy studiem a wydawcą układa się bardzo dobrze ponieważ kolejnym tytułem na licencji będzie Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan zostało jakiś czas temu ujawnione przez brazylijską organizację przyznającą kategorie wiekowe grom. Dowiedzieliśmy się wówczas, że tytuł trafi na PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 i PC. Dzięki australijskiemu odpowiednikowi wspomnianej organizacji wiemy, że za produkcję odpowiadać będzie właśnie Platinum Games, a w samej grze znajdzie się umiarkowana przemoc i łagodny język.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan będzie jedną z dziesięciu "światowych premier", które zostały zapowiedziane niedawno na The Game Awards 2015. Impreza odbędzie się 3 grudnia.

Źródło: http://gematsu.com/2015/11/platinum-games-developing-teenage-mutant-ninja-turtles-game

Tagi: Activision Platinum Games playstation 3 playstation 4 teenage mutant ninja turtles: mutants in manhattan