Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 25.11.2015 08:01
Kolejne informacje o Valkyria: Azure Revolution
327V

Kolejne informacje o Valkyria: Azure Revolution

Podczas gdy fani serii Valkyria Chronicles z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych wieści o Valkyria: Azure Revolution (PS4) jeden z japońskich magazynów tuż przed premierą nowego numeru ujawnił kolejną porcję informacji. Dowiemy się między innymi co nieco o śmierci bohaterów.

W Valkyria: Azure Revolution (PS4) podobnie jak niemal w każdej grze będzie można umrzeć. Jednak w przypadku tego tytułu jeśli któryś z bohaterów zginie pozostanie martwy do końca gry, nie będzie go można ożywić. Twórcy w ten sposób chcą wywołać na graczu uczucie straty.

W przypadku gdy dana postać pożegna się z życiem jej wątki będą kontynuowane, ale wszelkie wydarzenia związane z tym bohaterem przestaną być możliwe do rozegrania. W związku z tym w Valkyria: Azure Revolution (PS4) nie będzie można ponownie zagrać w ukończone już misje.

Poziom trudności w Valkyria: Azure Revolution (PS4) ma być nieco wyższy niż w poprzednich częściach. Deweloper rozważa jednak wprowadzenie oddzielnego, łatwego, poziomu trudności dla graczy preferujących mniej stresującą rozgrywkę.

Demo Valkyria: Azure Revolution (PS4), które światło dzienne ujrzy wraz z Valkyria Chronicles (PS4) nie będzie pełnić jedynie roli promocyjnej. Twórcy chcą wypuścić wersję demonstracyjną tak wcześnie w porównaniu do pełnej gry w celu zebrania cennych informacji od graczy między innymi na temat systemu walki.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/24/ps4-exclusive-valkyria-azure-revolutions-developers-explain-permadeath-difficulty-and-demo/

Tagi: PlayStation 4 SEGA Valkyria: Azure Revolution