Daniel Stroński Daniel Stroński 20.11.2015 11:49
Afro Samurai 2 znika z PS Store, gracze dostają pieniądze z powrotem
883V

Afro Samurai 2 znika z PS Store, gracze dostają pieniądze z powrotem

Afro Samurai 2: Revenge of Kuma (PS4) miało oddać graczom niebywale dynamicznego slashera ze świeżymi wątkami fabularnymi, ciekawymi postaciami i efektownymi walkami. Niezbyt to się udało i po cichu grę wycofano ze sprzedaży. A teraz wydawca przeprasza.

 Afro Samurai 2: Revenge of Kuma (PS4) to wydawany w odcinkach slasher, który swoją dynamiką, stylem graficznym i muzyką miał stanowić gratkę dla fanów serii anime. Pierwszy odcinek pełny był jednak przenikania się obiektów, dużych spadków wyświetlanych klatek, sztywnych animacji i zwyczajnej monotonii.

Średnia ocen gry w serwisie Metacritic na podstawie 15 recenzji wynosi 21/100 i nawet opisy tych najwyższych ocen ("mocne" 3-3,5/10) wydają się bardziej negatywne niż same noty.

Zniknięcie gry z PS Store i Steama zaobserwowano jakiś tydzień temu, kiedy gracze, którzy grę zakupili, nagle znaleźli wydane pieniądze w swoich elektronicznych portfelach. Wczoraj wydawca Versus Evil wydał oficjalne oświadczenie:

Gra była porażką. Nie mogliśmy z czystym sumieniem wydać drugiej i trzeciej części. Zaczęliśmy więc zabiegać o zwroty pieniędzy, a to się wydłużyło, bo Sony nigdy czegoś takiego nie robiło. Ale oddajemy pieniądze. I chcemy powiedzieć, że przepraszamy za to wszystko.

Źródło: http://www.cgmagonline.com/articles/news/versus-evil-exafro-samurai-2/

Tagi: Afro Samurai 2: Revenge of Kuma playstation 4 ps store psn redacted studios Versus Evil