Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 04.11.2015 08:30
Nowe motywy dla PS4 lądują w PS Store
1776V

Nowe motywy dla PS4 lądują w PS Store

PlayStation Store został wzbogacony o kolejną dawkę motywów dla PlayStation 4. Tym razem do czynienia mamy ze statycznymi i dynamicznymi tworami. Niestety - tematy dotarły jedynie do północnoamerykańskiego sklepiku.

Zacznijmy od tych mniej ciekawych, statycznych motywów. Tych są dwie sztuki. Przedstawiają one najnowszy film z Jamesem Bondem w roli głównej - Spectre oraz UFC® 193: Rousey vs Holm, na których, rzecz jasna, widoczne są zawodniczki amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Nie zastaniemy tutaj zmienionej muzyki, ikon czy innych efektów dźwiękowych. Przynajmniej są darmowe.

Kolejne dwie dynamiczne sztuki są o wiele ciekawsze ponieważ ponownie stoi za nimi ekipa Truant Pixel. Ich tytuły to Cozy Cottage Holiday Dynamic Theme i Christmas Cottage Holiday Dynamic Theme. Oba przedstawiają chatkę z relaksującą muzyką. W okolicach grudnia w tle zacznie padać śnieg, a wkrótce pojawia się bałwan i świąteczne dekoracje. Z okazji Nowego Roku wystrzelą fajerwerki i konfetti. Za te przyjdzie zapłacić 99 centów.

Poniżej możecie zobaczyć w ruchy dynamiczne motywy, a w galerii znajdziecie obrazy dla obu rodzajów tematów.

Źródło: DualShockers

Tagi: motywy PlayStation 4 truant pixel