Daniel Stroński Daniel Stroński 02.11.2015 17:05
Bądź odpornym naukowcem albo potężnym idiotą - wycieki z gry Fallout 4 ujawniają wszystkie perki
1762V

Bądź odpornym naukowcem albo potężnym idiotą - wycieki z gry Fallout 4 ujawniają wszystkie perki

Do premiery nowego Fallouta został tydzień i co chwilę dostajemy jakieś wycieki. Widzieliśmy już zrzuty i fragmenty rozgrywki - czas na informacje dla osób, które planują, w jaki sposób rozwiną swojego bohatera.

Przypominamy, że w Fallout 4 (PS4) perki zdobywać będziemy w nieco inny sposób niż dotychczas. Będą one uzależnione są od wartości atrybutów S.P.E.C.I.A.L. Te z każdym zainwestowanym punktem dają dostęp do nowego perka, które mają parę rang do zdobycia. Łącznie perków jest 70, a liczba rang wynosi 270.

Wybraliśmy kilka ciekawszych, a niżej znajdziecie pełną listę:

  • Idiot Savant (5 INT) - Nie jesteś głupi! Po prostu... inny. Losowo otrzymujesz trzykrotną liczbę punktów XP za akcje i im niższa inteligencja, tym wyższa szansa na bonus. (3 rangi)

  • Ghoulist (9 END) - Pewnie, wciąż jesteś człowiekiem - na zewnątrz! Promieniowanie regeneruje teraz utracone życie. (3 rangi)

  • Pain Train (10 STR) - Ciuch ciuuuch! Nosząc Power Armor, wbiegnięcie w przeciwnika rani go i oszałamia. (3 rangi)

  • Nuclear Physicist (9 INT) - Nauczyłeś się, jak rozdzielić atom... i mu rozkazywać. Bronie naładowanie promieniowaniem zadają 50% więcej obrażeń, a amunicja do nich (Fusion Core) wytrzymuje 25% dłużej. (3 rangi)

  • Four Leaf Clover (9 LUK) - Czujesz się szczęśliwcem? I bardzo dobrze! Każdy atak w systemie V.A.T.S ma szansę zapełnić twój pasek Critical. (4 rangi)

Pełna lista i plakat, który będzie dołączony w pudełku z grą  (powiększenie po kliknięciu):

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-11-02-gameplay-leaks-give-us-our-first-proper-look-at-fallout-4s-perks

Tagi: Bethesda Softworks Fallout 4 PlayStation 4