Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 24.09.2015 21:30
Wdzięki ogoniastej Fiore na obrazkach ze Star Ocean 5 od Famitsu
2495V

Wdzięki ogoniastej Fiore na obrazkach ze Star Ocean 5 od Famitsu

Najnowszy numer japońskiego magazynu Famitsu pełen jest obrazków ze  Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4) - jRPG-a od tri-Ace. Co tym razem ciekawego podejrzymy na zrzutach?

Najnowsze zdjęcia ze Star Ocean 5 skupiają się przeważnie na przedstawianiu modeli postaci głównych bohaterów. Wprawdzie same środowisko gry przywodzi raczej na myśl poprzednią generację konsol, to wspomniane modele prezentują się bardzo dobrze i posiadają swój urok. Niestety, jak wiadomo, gracze są podzieleni, co do konceptu "lalkowych" postaci i niektórzy za żadne skarby nie potrafią się do nich przekonać, ale taki już jest styl tej gry. Cóż, albo to się kocha, albo nienawidzi. Oczywiście sporą część uwagi poświęcono zielonowłosej Fiore, błyskającej kawałkami nagiego ciała. Jej pośladki i piersi ciągle gdzieś się przewijają.

Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4) pojawi się w Japonii 26 lutego 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i PS3. W tym samym roku dostaniemy tą grę również w Europie i USA, ale tylko na PS4. Poniżej galeria obrazków do obejrzenia.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/09/23/ps4ps4-exclusive-star-ocean-5s-new-screenshots-from-famitsu-show-beautiful-character-models/

Tagi: galeria playstation 3 playstation 4 Square Enix Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness tgs 2015 tri-ace wideo