Daniel Stroński Daniel Stroński 29.08.2015 09:09
Udany powrót do korzeni - 15 minut rozgrywki z nowego Hitmana
1575V

Udany powrót do korzeni - 15 minut rozgrywki z nowego Hitmana

Jest nieco kontrowersji wokół nadchodzącego restartu serii pt. Hitman (PS4). Czy chcemy dużej skradanki AAA w odcinkach? Zanim jednak oburzycie się na taki model dystrybucji, zobaczcie porządny materiał z rozgrywki, bo wygląda on świetnie.

Przed każdym zleceniem dostaniemy wszystkie potrzebne informacje od Diany i na ich podstawie dobierzemy odpowiedni sprzęt. Nóż, pistolet z tłumikiem, karabin snajperski, trucizna, wytrychy - wybór należy do gracza. Oczywiście na miejscu znajdziemy nieco mniej konwencjonalne bronie, bo czasami trzeba improwizować.

Plansze mają być większe niż dotychczas w serii. Już na miejscu uważny gracz nasłuchiwać będzie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek i dostosuje uprzednio przygotowany plan do rzeczywistej sytuacji. Możliwości dostania się do celu ma być mnóstwo i nie będzie żadnej ślepej uliczki.

Odbierając naszej ofierze życie, idealnie byłoby upozorować wypadek. Twórcy znów chwalą się największym zagęszczeniem śmiertelnych pułapek na metr kwadratowy w tej odsłonie w stosunku do reszty serii. Ważnym elementem będą także tłumy, które dobijają do liczby kilkuset NPC-ów na planszę. I wygląda na to, że przebrania znów działają, jak powinny.

Przypominamy, że Hitman (PS4) będzie dostępny w odcinkach od 8 grudnia wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Dopiero kiedy wyjdzie cała historia, gra trafi do pudełka.

Źródło: YouTube (Hitman)

Tagi: hitman IO Interactive PlayStation 4 Square Enix wideo