Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 17.08.2015 13:00
Magiczne popisy Plachty na nowych obrazkach HD z Atelier Sophie
2000V

Magiczne popisy Plachty na nowych obrazkach HD z Atelier Sophie

Do premiery kolejnej gry RPG o alchemikach z serii Atelier pozostał miesiąc z hakiem, więc Gust wysiliło się nieco i zafundowało potężną galerię obrazków HD przedstawiających przyjaciół Sophii, w nieco większym formacie niż dotychczas. Dodatkowo japoński magazyn Dengeki przynosi dokładniejsze informacje o jednej z bohaterek tj. Plachcie.

Dzisiejszy tydzień rozpoczynamy lawiną obrazków z  Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book (PS4). Przedstawiają przeważnie opisywanych już wcześniej bohaterów gry w różnych sytuacjach (przeważnie podczas walki) i lokacjach. Tym razem jednak możemy dokładniej przyjrzeć się towarzyszce Sophie o imieniu Plachta oraz zobaczyć jak radzi sobie w boju. Galeria do obejrzenia poniżej, warto, bowiem zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości.

Wracając do Plachty. Nie zostało na razie dokładnie wyjaśnione dlaczego przybiera postać książki, ale jak dla przypomina mi ona Millie z książkowej serii Xanth. Przyłączyła się do Sophie po utracie większości wspomnień. Teraz odzyskuje je, gdy tylko wypełniamy ją przepisami alchemicznymi. Początkowo pamięta, że ma walczyć przeciwko komuś, ale personaliów i powodów nie zna. Plachta, jako alchemik nie jest specjalnie skuteczna w walce, mimo to dysponuje potężnym zaklęciem - "Drive Machine Soldier". Mimo wszystko jej głównym zadaniem jest wykorzystywanie przedmiotów w boju, w czym jest naprawdę dobra.

Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book (PS4) zadebiutuje w Japonii już 25 września na PlayStation 3, PlayStation 4 i PS Vita.

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/atelier-sophie-details-plachta-battle-new-characters-chain-links

Tagi: Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book galeria gust Koei Tecmo playstation 3 PlayStation 4 playstation vita