Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 05.06.2015 14:22
Konami oficjalnie potwierdza powstawanie Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist
728V

Konami oficjalnie potwierdza powstawanie Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist

Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy o kolejne grze z serii Yu-Gi-Oh! będącej  na etapie kategoryzacji wiekowej za przez niemiecką organizację USK. Długo nie trzeba było czekać na oficjalny ruch Konami. Z najnowszej informacji prasowej dowiadujemy się, że gra faktycznie powstaje i już niebawem pojawi się w sprzedaży.

Yu-Gi-Oh! Legacy of The Duelist (PS4) - tak brzmi oficjalny tytuł produkcji. Gra pojawi się na rynku latem tego roku w cenie $19,99 czyli około 75 złotych do nabycia wyłącznie w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem PlayStation Store.

Oficjalna informacja prasowa opisuje grę w następujący sposób:

Wkrocz w symulator pojedynków aby zająć miejsce pośród najlepszych wojowników w Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist! Gracze z każdego zakątka świata zostali zaproszeni by wziąć udział w elitarnym programie pojedynków, który symuluje najlepsze potyczki z całej historii Yu-Gi-Oh! Przeżyj ponownie wydarzenia ze świata Yu-Gi-Oh! - począwszy od oryginalnego serialu Yu-Gi-Oh! aż do Yu-Gi-Oh! ZEXAL, uwydatniając historię, postaci oraz talie kart w nowej kampanii dla pojedynczego gracza. Wojownicy stoczą także pojedynki z postaciami z najnowszej serii telewizyjnej Yu-Gi-Oh! - Yu-Gi-Oh! ARC-V. Więcej pojedynków z Yu-Gi-Oh! ARC-V zostanie dodanych jako zawartość do pobrania.

Dysponując ponad 6600 kartami do gry, włączając w to nowe Pendulum Summon Monsters, wojownicy mogą walczyć w setkach meczy z ponad 90 postaciami oraz rywalizować w nowym Battle Pack Sealed Deck oraz rozgrywkach Draft z innymi wojownikami w Sieci.

W galerii znajdziecie parę oficjalnych zrzutów ekranu.

Źródło: http://www.yugioh-card.com/en/products/legacy_of_the_duelist.html

Tagi: Konami playstation 4 Yu-Gi-Oh! Legacy of The Duelist

Nie przegap