Daniel Stroński Daniel Stroński 19.05.2015 17:08
Strategia Romance of the Three Kingdoms XIII przedstawia pierwsze zrzuty
1099V

Strategia Romance of the Three Kingdoms XIII przedstawia pierwsze zrzuty

Dziś rano dowiedzieliśmy się, że w produkcji jest już trzynasta strategicznej serii Romance of the Three Kingdoms. Teraz uzupełniamy ją informacjami na temat nowości oraz galerią zrzutów i szkiców koncepcyjnych.

Tym razem Romance of the Three Kingdoms XIII (PS4) pozwoli graczowi wcielić się w dowódcę wojskowego na terenie Chin i kontakty, jakie nawiąże z innymi dowódcami (mają mieć wyraźnie zarysowane osobowości) zdefiniuje sposób, w jaki potoczy się fabuła.

Trzynasta odsłona trzydziestoletniej serii będzie miała także nowy tryb Legend of the Brave Hero, walki na morzu i podboje. W planowaniu kolejnych działań pomoże wielka trójwymiarowa mapa Chin, którą będziemy mogli dowolnie przybliżać i oddalać.

Gra dostępna będzie w Japonii od 10 grudnia tego roku i na razie nie zapowiedziano wydania w Europie ani Ameryce Północnej.

Źródło: http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-bool.html&r=5&f=G&l=50&co1=AND&d=PG01&s1=%22square+enix%22&OS=%22square+enix%22&RS=%22square+enix%22

Tagi: galeria playstation 4 Romance of the Three Kingdoms xiii tecmo koei